Anasayfa Haberler Orhan Baba Cepten "Berhüdar Ol" Diyecek
Orhan Baba Cepten "Berhüdar Ol" Diyecek PDF Yazdır e-Posta
Erdem Gürsoy tarafından yazıldı.   
Cumartesi, 02 Ocak 2010 12:10

Vodafone'un reklam kampanyasında yeni yüzü olan ünlü sanatçı Orhan Gencebay, "Berhüdar ol" albümüne öncelikli olarak Vodafone Türkiye abonelerinin ulaşacağını söyledi  

TRT yasağı 1979 yılbaşı gecesi kaldırılan Orhan Gencebay Vorafone kapsama alanı reklamları ile yine gece yarısı ekranlarda kutlama mesajı yayınladı. Yeni reklam kampanyasında Vodafone kapsama alanı ve 3G yatırımları anlatılıyor. Farklı reklam filmlerinin olacağı kampanyada Gencebay'ın "Berhüdar ol" albümü de öncelikli olarak Vodafone abonelerinin beğenisine sunulacak. Kampanya ile ilgili olarak SABAH'a açıklama yapan Orhan Gencebay, kendisinin geniş bir dinleyici kitlesine sahip olduğunu ifade ederek, "Vodafone da kapsama alanı için büyük yatırımlar yapan bir dünya şirketi. Bu yüzden Vodafone ile önce kapsama alanlarımız buluştu. Biz gönüllere ulaşıyoruz. Onlarda insanların birbirlerine ulaşmasını sağlayan hizmeti sunuyor" dedi.

 

 

 

AİLEDEN BİRİ GÖRÜLÜYOR
Orhan Gencebay'ı Türk insanının yüzde 75'inin aileden biri gibi görüp sevdiğini, "Orhan Baba" dediğini kaydeden Vodafone Türkiye Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Öğüt de,"Biz bu kampanyada insanların güvenini kazanmış bir sanatçı ile çalışmayı hedefledik" dedi.

'Algı değiştirmek şebekeden zor'
KAPSAMA alanı için şebekeye yatırıma devam ettiklerini söyleyen Gökhan Öğüt "Algıyı değiştirmek baz istasyonu ve şebeke yatırımı yapmaktan bile zor. 1.3 milyar TL'lik yatırım bütçesiyle altyapı yatırımımız devam ediyor. 2G Şebeke ağımızı 2 yılda 2 misli genişleterek 11 bin baz istasyonuna ulaştık. 3G şebekesi de eklenince baz istasyonu sayımız 13 bine ulaştı. 2010 yılı Mart sonuna kadar 14 bine çıkaracağız" dedi.

'Halkın güvendiği sanatçı'
Vodafone Genel Müdürü Serpil Timuray, Orhan Gencebay ile çalışmaktan çok mutlu olduklarını ifade ederek "Halkın güvenini kazanmış bir sanatçının bizim çalışmalarımızı anlatmamıza katkısının olacağını düşünüyorum" dedi.

 

Son Güncelleme: Cumartesi, 02 Ocak 2010 12:21
 
Reklam
Telif Hakkı © 2019 Open Source Matters. Tüm Hakları Saklıdır.
Joomla! GNU/GPL lisansı altında özgür bir yazılımdır.
 
Gürsoylar