Anasayfa Haberler Orhan Baba'ya Onur Ödülü
Orhan Baba'ya Onur Ödülü PDF Yazdır e-Posta
Erdem Gürsoy tarafından yazıldı.   
Pazar, 29 Mayıs 2011 18:17

17’nci Kral Müzik Ödülleri, önceki akşam Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Orhan Gencebay’a “meslek onur ödülü”nü vermek üzere sahneye çıkan Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, “Dikkat ettim, ‘Orhan Gencebay’a ödül vererek ona borcumuzu ödemek istiyoruz’ şeklinde anons yapıldı. Meslek onur ödülü bizim için borç değil, minnettir. Biz şu anda ödül

alacak olan ismin şarkılarıyla hüzünlendik, aşklarımızı yaşadık” dedi. Ödülünü alırken gözleri dolan Gencebay ise “Böyle bir sunuş beklemiyordum. Ben şimdi ne söyleyeyim, teşekkür ederim” diye konuştu. Gencebay gecede “Batsın Bu Dünya” şarkısını da seslendirdi. Şafak Sezer, “en iyi proje” ödülünü anons etmek üzere sahneye çıktığında Gencebay’a “Orhan Baba seni sahnede mikrofonla gördüm ya artık tamamdır!” diye seslendi.

 

Doktoru izin vermedi

Yaşam Boyu Onur Ödülü alan İbrahim Tatlıses’in hastane odasından canlı yayınla törene bağlanacağı açıklanmıştı. Ancak hastaneden izin alınmadan yapılan bu açıklamanın, Tatlıses’in doktorlarını sinirlendirdiği öğrenildi. Doktorunun Tatlıses’in törene bağlanmasına izin vermediği, hatta odasındaki tüm dijital aletleri çıkardığı da gelen bilgiler arasında.

 

 

 

 

 

 

 

Son Güncelleme: Çarşamba, 21 Aralık 2011 11:13
 
Reklam
Telif Hakkı © 2019 Open Source Matters. Tüm Hakları Saklıdır.
Joomla! GNU/GPL lisansı altında özgür bir yazılımdır.
 
Gürsoylar